Kariera

Dlaczego nasza Kancelaria?

Ponieważ chcemy pracować tylko z najlepszymi.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Prawnik

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo prawne, w szczególności w zakresie ochrony danych osobowych oraz przeciwdziałania praniu pieniędzy
  • Tworzenie dokumentacji prawnej dla naszych Klientów, m.in.: wymaganej prawem dokumentacji ochrony danych osobowych, regulaminów, procedur wewnętrznych, instrukcji, klauzul itp.
  • Samodzielne prowadzenie projektów
  • Stała obsługa Klientów Kancelarii
  • Prowadzenie szkoleń otwartych i dedykowanych

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze (warunek konieczny)
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość j. angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z Klientami na samodzielnym stanowisku
  • Dogłębna znajomość przepisów ochrony danych osobowych, mile widziana znajomość przepisów AML/CTF
  • Doświadczenie w zakresie przygotowywania i opiniowania dokumentów prawnych
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i prezentacji
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Otwartość na nowe wyzwania
  • Pozytywny stosunek do świata i innych ludzi

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole prawników
  • Zdobycie unikalnego doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość ustalenia elastycznych warunków współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

kancelaria@kancelaria-topyla.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Kancelarię Prawną M. Topyła-Komosa Sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Konstruktorska 12a, 02-673 Warszawa, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym.”

Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres e-mail kancelaria@kancelaria-topyla.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Prawna M. Topyła-Komosa Sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Konstruktorska 12a, 02-673 Warszawa, która przetwarza dane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o celach ich przetwarzania oraz przysługujących Państwu prawach wynikających z RODO, znajdują się w polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z treścią zawartych tam informacji.